Základem úspěchu je umění komunikovat. Pojďme společně udělat vše pro to, aby pro vás vystupování před publikem, kamerou nebo komunikace s klienty byla hračka.

25 let se pohybuji v českém showbussinesu na straně výkonné jako moderátor a herec, ale také na straně obchodu jako producent a autor. Za tu dobu jsem zjistil co je nejdůležitější proto, aby se člověk co nejrychleji mohl stát skvělým řečníkem a dokázal tak dobře prodat sebe, svůj výrobek či službu. A rád to naučím i Vás osobně, váš tým, vaší firmu.

VEŘEJNÁ VYSTOUPENÍ

Staňte se hvězdou prezentací, konferencí a vystoupení na veřejnosti. Získejte jistotu v řeči, schopnost nadchnout druhé pro svou myšlenku a sílu zvládnout dav posluchačů v každé situaci.

OBCHODNÍ JEDNÁNÍ

Posuňte obchodní vyjednávání na novou úroveň při komunikaci tváří v tvář či po telefonu. Nechte zaznít své argumenty srozumitelněji a snadněji získávejte partnery na svou stranu.

VIDEO A TELEVIZE

Objevte v kameře svého přítele a naučte se ji využívat pro byznys. Připravujte atraktivní firemní či osobní videoblogy, zajímavé rozhovory nebo rovnou začněte plánovat svou cestu do televize.

Pro koho jsem pracoval

Sledujte mě i na sociálních sítích

Firmy

Media

Vratislav Mynář lhal a prozradil sám sebe? Prezident Miloš Zeman podle svých lékařů není…

Celý článek

Že „letos“ se naučím mluvit, jsem se rozhodla už před pěti lety. Na univerzitní ústní zkoušky jsem si…

Celý článek

Kontaktujte mě

Aktualizace 07/22 www.jirikutac.cz