Základem úspěchu je umění komunikovat. Pojďme společně udělat vše pro to, aby pro vás vystupování před publikem, kamerou nebo komunikace s klienty byla hračka.

25 let se pohybuji v českém showbussinesu na straně výkonné jako moderátor a herec, ale také na straně obchodu jako producent a autor. Za tu dobu jsem zjistil co je nejdůležitější proto, aby se člověk co nejrychleji mohl stát skvělým řečníkem a dokázal tak dobře prodat sebe, svůj výrobek či službu. A rád to naučím i Vás osobně, váš tým, vaší firmu.

VEŘEJNÁ VYSTOUPENÍ

Staňte se hvězdou prezentací, konferencí a vystoupení na veřejnosti. Získejte jistotu v řeči, schopnost nadchnout druhé pro svou myšlenku a sílu zvládnout dav posluchačů v každé situaci.

OBCHODNÍ JEDNÁNÍ

Posuňte obchodní vyjednávání na novou úroveň při komunikaci tváří v tvář či po telefonu. Nechte zaznít své argumenty srozumitelněji a snadněji získávejte partnery na svou stranu.

VIDEO A TELEVIZE

Objevte v kameře svého přítele a naučte se ji využívat pro byznys. Připravujte atraktivní firemní či osobní videoblogy, zajímavé rozhovory nebo rovnou začněte plánovat svou cestu do televize.

Pro koho jsem pracoval

Sledujte mě i na sociálních sítích

Firmy

Media

Že „letos“ se naučím mluvit, jsem se rozhodla už před pěti lety. Na univerzitní ústní zkoušky jsem si…

Celý článek

Kontaktujte mě