Otevřel jsem akademii SEBA!

Získejte nefér výhodu v businessu i v osobním životě. Prodejte se a staňte se mistry v komunikačních dovednostech.

petr-web2-min-3

25 let se pohybuji nejen v showbussinesu na straně výkonné jako moderátor a herec, ale také jako producent, autor, mentor a specialista na komunukační dovednosti a public speaking

Za tu dobu jsem zjistil co je nejdůležitější pro to, aby se člověk co nejrychleji stal skvělým řečníkem a dokázal špičkově prodat sebe, své myšlenky, vize, produkty či služby.

V roce 2023 jsem otevřel vlastní „akademii sebevědomého řečníka“, ve které všechno rád naučím i vás osobně nebo váš tým.

VEŘEJNÁ VYSTOUPENÍ

Staňte se hvězdou prezentací, konferencí a vystoupení na veřejnosti. Získejte jistotu, schopnost nadchnout druhé pro své myšlenky a vize a sílu zvládnout dav posluchačů v každé situaci.

OBCHODNÍ JEDNÁNÍ

Posuňte obchodní jednání na uplně novou úroveň! Při komunikaci tváří v tvář i po telefonu. Nechte zaznít své argumenty srozumitelněji, buďte autoritou a snadněji získejte partnery na svou stranu.

VIDEO A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Objevte v kameře či chytrém telefonu svého přítele a naučte se ho využívat pro byznys. Připravujte atraktivní firemní či osobní videa, podcasty, rozhovory nebo se rozvnou staňte hvězdou sociálních sítí.

Pro koho jsem pracoval

Pan Tajemný
Politik

Firmy

Media

Vratislav Mynář lhal a prozradil sám sebe? Prezident Miloš Zeman podle svých lékařů není…

Celý článek

Že „letos“ se naučím mluvit, jsem se rozhodla už před pěti lety. Na univerzitní ústní zkoušky jsem si…

Celý článek

Kontaktujte mě

Sledujte mě i na sociálních sítích

V roce 2023 dochází k čerpání dotace z Výzvy č. 0381 – Kreativní vouchery v rámci Národního plánu obnovy – iniciativa Kreativní vouchery komponenty 4.5 Rozvoj kulturního a kreativního sektoru s názvem: Petr Vojnar_Kreativní vouchery. Projekt je realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury České republiky.

Aktualizace 07/22 www.jirikutac.cz