Potřebujete kvalitně, zábavně a profesionálně odmoderovat vaší kulturní nebo společenskou akci?

Jsem moderátor a bavič a za 15 let své kariéry mám za sebou stovky úspěšně zvládnutých eventů a spokojených klientů. Jsem sázkou na jistotu pro vaší firemní akci, ples, show, svatbu, městské slavnosti, večírek či jinou společenskou událost. V současné době mě můžete vidět na televizi Prima a také slyšet na rádiu Kiss.

SHOW

Každoročně moderuji desítky akcí, na kterých se diváci chtějí hlavně bavit. A právě od toho je tam moderátor, aby příjemně, zábavně a neotřele propojil všechny hlavní body nebo účinkující programu, dostal obecenstvo do té správné nálady a udržoval po celou dobu trvání pozitivní energii.

FIREMNÍ AKCE

Jsou akce, které vyžadují vážnější a decentnější přístup. Pokud se nejedná zrovna o večírek, kam se přišli všichni odvázat, ale třeba o prezentaci služeb či výrobků nebo setkání s obchodními partnery, je vhodné zvolit mírnější tempo a vnést do celé akce příjemnou náladu a klid.

PLESY

Zábava, tempo, vtip a energický přístup, to jsou hesla, která by měl na každém plesu moderátor beze zbytku dodržet. No a pokud se jedná o ples maturitní, tam je někdy potřeba vzít celý večer do své režie a zajistit tak maturantům maximálně pohodový a nezapomenutelný vstup do dospělosti.

Pro koho jsem pracoval

Sledujte mě i na sociálních sítích

Partneři

Kontaktujte mě