Potřebujete kvalitně, zábavně a profesionálně odmoderovat firemní či společenskou akci?

Jsem moderátor a herec a za 25 let své kariéry mám za sebou více než tisícovku rozličných eventů a spokojených klientů. Jsem sázkou na jistotu pro vaší firemní akci, konferenci, ples, show, městské slavnosti, klientský nebo vánoční večírek či jinou společenskou událost.

SHOW

Každoročně moderuji desítky akcí, na kterých se přítomní chtějí hlavně bavit. A právě od toho je moderátor, aby příjemně, zábavně a neotřele propojil všechny hlavní body nebo účinkující programu, dostal obecenstvo do správné nálady a udržoval po celou dobu pozitivní energii.

FIREMNÍ AKCE

Jsou akce, které vyžadují vážnější a decentnější přístup. Pokud se nejedná zrovna o večírek, kam se přišli všichni odvázat, ale třeba o prezentaci služeb či produktu nebo setkání s obchodními partnery, je vhodné zvolit mírnější tempo a vnést do akce šarm, příjemnou náladu a odpovídající úroveň.

KONFERENCE

Konference je specifický útvar, při kterém je potřeba zvládnout nejen standardní moderátorskou činnost, důstojně a kultivovaně celým eventem provádět, ale také vést rozhovory či panelové diskuse na rozličná témata a hostům být kvalitně sekundujícím partnerem.

Pro koho jsem pracoval

received_311142634102240

Sledujte mě i na sociálních sítích

Partneři

Kontaktujte mě

Aktualizace 07/22 www.jirikutac.cz