Potřebujete kvalitně, zábavně a profesionálně odmoderovat vaší kulturní nebo společenskou akci?

Jsem moderátor a bavič a za 20 let své kariéry mám za sebou stovky úspěšně zvládnutých eventů a spokojených klientů. Jsem sázkou na jistotu pro vaší firemní akci, ples, show, svatbu, městské slavnosti, večírek či jinou společenskou událost.

SHOW

Každoročně moderuji desítky akcí, na kterých se diváci chtějí hlavně bavit. A právě od toho je tam moderátor, aby příjemně, zábavně a neotřele propojil všechny hlavní body nebo účinkující programu, dostal obecenstvo do té správné nálady a udržoval po celou dobu trvání pozitivní energii.

FIREMNÍ AKCE

Jsou akce, které vyžadují vážnější a decentnější přístup. Pokud se nejedná zrovna o večírek, kam se přišli všichni odvázat, ale třeba o prezentaci služeb či výrobků nebo setkání s obchodními partnery, je vhodné zvolit mírnější tempo a vnést do celé akce příjemnou náladu a klid.

PLESY

Zábava, tempo, vtip a energický přístup, to jsou hesla, která by měl na každém plesu moderátor beze zbytku dodržet. No a pokud se jedná o ples maturitní, tam je někdy potřeba vzít celý večer do své režie a zajistit tak maturantům maximálně pohodový a nezapomenutelný vstup do dospělosti.

Pro koho jsem pracoval

received_311142634102240

Sledujte mě i na sociálních sítích

Partneři

Kontaktujte mě

Aktualizace 07/22 www.jirikutac.cz